Jak znaleźć idealne okulary na siwe włosy

- Kompletny przewodnik

Jak mówi przysłowie: „Im starszy jesteś, tym mądrzejszy się stajesz”. Z tą mądrością uświadamia sobie, że wraz z wiekiem siwe włosy są naturalną częścią procesu starzenia się i podczas gdy niektórzy ludzie decydują się na farbowanie włosów, aby ukryć te nieznośne srebrne pasma, inne obejmują swoje szare zamki. Ale niezależnie od tego, czy próbujesz zakryć siwe włosy, czy pokazać je dumą, jedno jest pewne: odpowiednia para okularów może mieć różnicę.

Po wyborze stylowych okularów ma duże korzyści: Twoje opcje są nieograniczone! Możesz wybrać każdą ramkę, ponieważ kolor siwych włosów nie koliduje z żadnymi kolorami ramy. Jeśli jednak szukasz okularów, które najlepiej uzupełnią twoje siwe włosy, powinieneś rozważyć rodzaj szarego koloru włosów.

Okulary do włosów „soli i pieprzu”

Istnieje wiele rodzajów siwych włosów, więc musimy unikać uogólnienia siwych włosów przy wyborze idealnych okularów. A kiedy masz zamiar wybrać prawicowe okulary, możesz albo wybrać ramki, które mają podobny kolor do twoich siwych włosów, albo możesz wybrać kontrastowy kolor. Wielu z nas ma zabarwienie siwych włosów w soli i pieprzu. Jeśli masz na przykład włosy solne i pieprzowe, możesz wybrać ramki, które znajdują się po ciemniejszej stronie, takich jak czarna lub żółwia. Pomoże to stworzyć kontrast między twoimi włosami a okularami i sprawić, że twoje siwe włosy naprawdę się poparły.

Okulary na jasnoszarą włosy

Dla osób z jasnochodnymi włosami możesz sobie pozwolić na bycie bardziej ryzykownym dzięki opcjom okularów.

Odważne, żywe kolory naprawdę wyróżnią się na twoich jasnoszarych włosach, więc nie bój się eksperymentować z różnymi odcieniami. A jeśli szukasz bardziej subtelnego wyglądu, nagie tony lub metale są zawsze bezpiecznym zakładem.

Okulary na ciemnoszare włosy

Jeśli masz ciemnoszarą włosy, masz również wiele opcji, jeśli chodzi o wybór odpowiednich okularów. Prawie każdy kolor będzie uzupełniać Twoje ciemnoszare zamki, więc możesz eksperymentować.

Wiele osób uważa, że ​​czarne ramki są jedyną drogą, jeśli masz siwe włosy, ale to niekoniecznie prawda. Jeśli chcesz, aby twoje okulary się wyróżniały, wypróbuj jaskrawo kolorową parę, a nawet wzorzystą parę. Po prostu upewnij się, że ramki nie są zbyt przytłaczające, bo inaczej obezwładnią Twój wygląd.

Bez względu na to, jaki rodzaj siwych włosów masz, istnieje para okularów, które pomogą ci wyglądać najlepiej. Więc nie bój się eksperymentować, dopóki nie znajdziesz dla siebie idealnego stylu.

Luksreaders ma praktyczne Wirtualny próba Możesz użyć, aby odkryć, jak wyglądasz w wielu naszych klatkach okularów za pomocą kamery internetowej na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym. Miej oko na przycisk „Praktycznie wypróbuj”, przeglądając nasze denowskie okulary na stronie i sprawdź, jak wyglądałyby nasze okulary.

Okulary na srebrne włosy

Jeśli twoje siwe włosy mają odrobinę srebra, możesz spróbować ramek, które są również srebrne. Pomoże to stworzyć spójny wygląd. Jeśli twoje siwe włosy są bardziej srebrne, możesz spróbować ramek, które mają trochę lżejszy kolor, takich jak biały lub krem. Te kolory pomogą zmiękczyć Twój wygląd i nadają ci bardziej delikatny wygląd. Możesz także eksperymentować z różnymi kształtami i rozmiarami ramek, aby znaleźć idealną parę do srebrnych zamków.

Oczywiście, jeśli nie jesteś pewien, jakie kolory będą dla Ciebie najlepiej działać, nasz zespół ekspertów zawsze chętnie pomoże. Możesz także sprawdzić Najnowsze trendy okularów Aby uzyskać inspirację przy wyborze następnej pary okularów.

Okulary dla krótkich siwych włosów

Dla osób z krótkimi szarymi włosami wybór ram o odważnym kolorze lub unikalnym kształcie może pomóc w uzupełnieniu chłodnego tonu włosów. Niektóre świetne opcje tego koloru i długości włosów obejmują żółw, żywe czerwone i niebieskie ramy oczu. Z drugiej strony, duże okulary lub te z metalicznymi akcentami mogą zmyć twoje funkcje. Przeglądając okulary, pamiętaj o tym, jak uzupełnią nie tylko kształt twarzy, ale także twoje piękne szare zamki.

Jakie okulary wyglądają dobrze z siarymi włosami?

Gdy zdecydujesz się na kolor okularów, które pasują do twojego rodzaju siwych włosów, nadszedł czas, aby znaleźć preferowany styl okularów. Czy lubisz bardziej tradycyjny wygląd, czy szukasz czegoś bardziej nowoczesnego?

Jeśli chcesz zachować proste i klasyczne, wybierz parę owalnych lub Okrągłe ramki. Ale jeśli czujesz się trochę bardziej ryzykowny, wypróbuj parę prostokątne ramki.

Po rozważeniu wszystkich tych czynników na pewno znajdziesz idealną parę szklanek na siwe włosy.

Bez względu na styl okularów, pamiętaj, że najważniejszą rzeczą jest znalezienie pary, która sprawia, że ​​czujesz się pewny siebie i stylowy. W końcu siwe włosy są piękne w każdym wieku!

Siwe włosy mogą być piękne w każdym wieku ...

... a przy prawej okularowej okulary możesz zrównoważyć dowolne oznaki starzenia. W LuxReaders jesteśmy pewni, że znajdziesz idealną parę okularów, które nie tylko poprawiają twoją wizję, ale także tworzą - w zależności od celu - wyglądać młodziej i bardziej stylowo. Więc nie czekaj - przeglądaj nasz szeroki wybór okularów do czytania, niebieskich lekkich okularów i okularów przeciwsłonecznych!

Okulary, które zrównoważyły ​​siwe włosy

Czy zauważyłeś kiedyś, w jaki sposób okulary mogą całkowicie zmienić czyjeś wygląd? Mogą sprawić, że osoba będzie wyglądać mądrzej, poważniej, a nawet dodać odrobina eleganckiego wyrafinowania. Ale okulary mogą również mieć silny wpływ na siwe włosy, szczególnie w ich przesunięciu. Wybierając ramki w uzupełniających się kolorach, szklanki siwych włosów mogą powodować iluzję pełni i głębokości włosów. Dodatkowo okulary o odważnych wzorach mogą zwrócić uwagę od rzadkich srebrnych pasm. Tak więc dla tych, którzy chcą zakryć siwe włosy bez uciekania się do barwników lub przedłużania, okulary mogą być po prostu idealnym rozwiązaniem. I bonus - zapewniają również funkcjonalne korzyści z ulepszonej wizji! Dlaczego więc nie dać okularów na siwe włosy i sprawdzić, jak przekształcają Twój ogólny wygląd.

Jakiego koloru okularów sprawia, że ​​wyglądasz młodziej?

Podczas gdy okulary są zwykle niezbędnym akcesorium dla osób o złym wzroku, mogą również zwiększyć ogólny wygląd. Jeśli chodzi o sprawianie, że wyglądasz młodziej, okulary z ciepłymi tonami są zwykle bardziej pochlebne. Odcienie takie jak złoto, brązowe i czerwone mogą uzupełniać siwiejące włosy i nadać twarzy żywy kolor koloru. Inną opcją jest wybór okularów z Przezroczyste ramki lub pastelowe ramy, które mają bardziej miękki, delikatny wygląd. Ostatecznie najlepsze okulary do sprawiania, że ​​wyglądasz młodsze, zależą od twoich unikalnych funkcji i odcienia skóry - wypróbuj różne style przed zaangażowaniem się w jedną określoną parę. Ostatecznie ważne jest, aby czuć się pewnie i wygodne w okularach - powinny one poprawić twoje naturalne piękno, a nie zmieniać ani maskować.

Kupuj według kształtu