Okulary

Wysoka jakość. Niska cena. Bezpośrednio do ciebie

Lekkie okulary

Materiały przyjazne dla środowiska i alergii

Elastyczne zawiasy

Wybrane materiały

Zobacz świat w nowym świetle:

Oczy luksusowe

W miarę postępu technologii stajemy się coraz bardziej polegającymi na gadżetach, takich jak smartfony, tablety i komputery zarówno do pracy, jak i wolności. Jednak to ciągłe stosowanie ekranów doprowadziło do wzrostu problemów z widzeniem, w tym obciążeniem oczu, suchymi oczami i niewyraźnym widzeniem. Badania wykazały, że przedłużony czas na ekranie może również zakłócać nasze wzorce snu, co prowadzi do dalszych problemów z naszą wizją. Domyśl!

I nie tylko to, ale niebieskie światło emitowane przez ekrany może zakłócać naturalny cykl snu i przyczynić się do krótkowzroczności, stanu, w którym oko nie jest w stanie wyraźnie skupić się na odległych obiektach. Oczywiście doprowadziło to do wzrostu potrzeby okularów z silniejszymi receptami. Coraz więcej osób sięga tanie okulary o sile Aby poprawić problemy z wizją spowodowane używaniem ekranu.

Więc możesz powiedzieć, że nasze oczy nie bawią się w tym czasie i wieku ...

... więc co? Jak możemy zapobiec cierpieniu naszych oczu i nadal dobrze się bawić, czytanie lub oglądanie naszej ulubionej serii?

Nie martw się! Luksreaders jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne okulary z siłą online. Nie musisz panikować: z odpowiednim odcieniem, kształtem i siłą będziesz wyglądać tak uroczo jak zawsze! A pod koniec dnia nic nie będzie dobrze poczuć komfort niż nacisk przed książką lub ekranem komputera.

3 pary za 69 €

Mieszaj i dopasuj, jak chcesz

Czytanie okularów też może być zabawne

W miarę starzenia się czytanie okularów jest zło ​​konieczne, których uczymy się kochać z czasem. Ale skąd wiesz, że w końcu nadszedł czas? Jednym z najbardziej znanych znaków jest to, że trzymasz książki i czasopisma dalej od swoich oczu niż zwykle. Oznacza to, że twoje oczy mają coraz większe trudności z skupieniem się na bliskich obiektach, co często wskazuje na potrzebę soczewek naprawczych w celu zachowania jasnej wizji codziennych zadań.

Jeśli to brzmi znajomo, LuxReaders jest twoim nowym najlepszym przyjacielem! Nasze okulary o sile są dostępne we wszystkich stylach, kształtach i kolorach. A jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej pary, wszystko czego potrzebujesz Spróbuj Funkcja - Wypróbuj nasze okulary online, aby znaleźć najlepsze dopasowanie do Ciebie.

Kiedy zaczynasz odkrywać naszą kolekcję, możesz również skorzystać z naszego testu wizji, aby dowiedzieć się, jakiej siły potrzebujesz, zanim kupisz okulary z siłą online. Możesz wypróbować luksusowe test widzenia W tej chwili i uzyskaj przybliżoną siłę obiektywu odpowiednią. Testowanie swojej siły to świetny sposób na rozpoczęcie!