Okulary

Wysoka jakość. Niska cena. Bezpośrednio do ciebie

Lekkie okulary

Materiały przyjazne dla środowiska i alergii

Elastyczne zawiasy

Wybrane materiały

Zobacz świat w nowym świetle:

Oczy luksusowe

W miarę postępu technologii stajemy się coraz bardziej polegającymi na gadżetach, takich jak smartfony, tablety i komputery zarówno do pracy, jak i wolności. Jednak to ciągłe stosowanie ekranów doprowadziło do wzrostu problemów z widzeniem, w tym obciążeniem oczu, suchymi oczami i niewyraźnym widzeniem. Badania wykazały, że przedłużony czas na ekranie może również zakłócać nasze wzorce snu, co prowadzi do dalszych problemów z naszą wizją. Domyśl!

I nie tylko to, ale niebieskie światło emitowane przez ekrany może zakłócać naturalny cykl snu i przyczynić się do krótkowzroczności, stanu, w którym oko nie jest w stanie wyraźnie skupić się na odległych obiektach. Oczywiście doprowadziło to do wzrostu potrzeby okularów z silniejszymi receptami. Coraz więcej osób sięga tanie okulary o sile Aby poprawić problemy z wizją spowodowane używaniem ekranu.

Więc możesz powiedzieć, że nasze oczy nie bawią się w tym czasie i wieku ...

... więc co? Jak możemy zapobiec cierpieniu naszych oczu i nadal dobrze się bawić, czytanie lub oglądanie naszej ulubionej serii?

Nie martw się! Luksreaders jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne okulary z siłą online. Nie musisz panikować: z odpowiednim odcieniem, kształtem i siłą będziesz wyglądać tak uroczo jak zawsze! A pod koniec dnia nic nie będzie dobrze poczuć komfort niż nacisk przed książką lub ekranem komputera.

3 pary za 69 €

Mieszaj i dopasuj, jak chcesz

Czytanie okularów też może być zabawne

W miarę starzenia się czytanie okularów jest zło ​​konieczne, których uczymy się kochać z czasem. Ale skąd wiesz, że w końcu nadszedł czas? Jednym z najbardziej znanych znaków jest to, że trzymasz książki i czasopisma dalej od swoich oczu niż zwykle. Oznacza to, że twoje oczy mają coraz większe trudności z skupieniem się na bliskich obiektach, co często wskazuje na potrzebę soczewek naprawczych w celu zachowania jasnej wizji codziennych zadań.

Jeśli to brzmi znajomo, LuxReaders jest twoim nowym najlepszym przyjacielem! Nasze okulary o sile są dostępne we wszystkich stylach, kształtach i kolorach. A jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej pary, wszystko czego potrzebujesz Spróbuj Funkcja - Wypróbuj nasze okulary online, aby znaleźć najlepsze dopasowanie do Ciebie.

Kiedy zaczynasz odkrywać naszą kolekcję, możesz również skorzystać z naszego testu wizji, aby dowiedzieć się, jakiej siły potrzebujesz, zanim kupisz okulary z siłą online. Możesz wypróbować luksusowe test widzenia W tej chwili i uzyskaj przybliżoną siłę obiektywu odpowiednią. Testowanie swojej siły to świetny sposób na rozpoczęcie!

Niebieskie okulary: niezbędne codzienne

Przede wszystkim jesteśmy narażeni na nasze ekrany przez ponad 8 godzin dziennie. I do tej pory prawdopodobnie słyszałeś, że niebieskie światło jest dla ciebie złe, ale czy wiesz, czym dokładnie jest niebieskie światło? A jak to jest szkodliwe? Cóż, niebieskie światło jest rodzajem światła występującego w widmie światła widzialnego. Jest emitowany przez Słońce, a także urządzeń elektronicznych, na które prawdopodobnie teraz patrzysz: smartfony, laptopy i światła LED. I chociaż może to zaoferować pewne korzyści, takie jak poprawa nastroju i rytmu serca w niektórych przypadkach, zwykle odbija się na wzroku. Na szczęście dzięki luksusowi możesz chronić się przed niebieskim światłem z naszymi niebieskimi lekkimi okularami z siłą!

I co jest w tym najlepsze, nie tylko filtrują szkodliwe niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne, ale także pozwalają utrzymać poczucie stylu dzięki eleganckiemu i modnej designie. Wyobraź sobie, że możesz pracować lub bawić się na gadżetach przez kilka godzin, nie martwiąc się o obciążenie oczu, bóle głowy i pogorszenie wzorów snu. Poza tym nie wierz po prostu na słowo! Rzuć okiem na Kolekcja okularów niebieskich I wypróbuj nasz przewodnik po stylu. W ciągu mniej niż 2 minuty i kilka uczciwych odpowiedzi znajdziesz idealną parę, dopasowując swój styl!

Okulary przeciwsłoneczne to coś więcej niż akcesoria

Czy wiesz, że możesz nosić okulary przeciwsłoneczne i nadal mieć obiektywy, które ci odpowiadają? Że możesz zrelaksować się na słońcu i nadal mieć świetną szansę, aby w końcu ukończyć ten rozdział w swojej ulubionej książce? Wiemy i jesteśmy tutaj, aby ci powiedzieć, że nasze tanie Okulary przeciwsłoneczne z siłą Przyjdź we wszystkich formach, niezależnie od tego, że są koniecznością, modą lub niezbędną plażą. Okulary przeciwsłoneczne o sile luksusowych są wytwarzane z soczewek spektaklowych w anty-scratch, dzięki czemu możesz je przynieść, gdzie chcesz bez żadnych zmartwień.

A jeśli chodzi o wybór odpowiedniego kształtu i koloru, spójrzmy prawdzie w oczy: możesz nosić wszystko, o ile czujesz się komfortowo! Ale to nie znaczy, że nie wyglądasz lepiej w niektórych kształtach i stylach. Chodzi o to, że kontrast twojego wyglądu zwykle ma duży wpływ. Więc jeśli masz twarz w kształcie serca, spójrz na naszą rundę Okulary o sile. Jeśli twoja twarz jest okrągła, nasze okulary przeciwsłoneczne o kwadratowej oprawie będą idealne! A jeśli twoja twarz jest bardziej owalna i kwadratowa, prostokątne okulary przeciwsłoneczne będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, o czym mówimy i w jakim kształcie jest twoja twarz, nie martw się! Mieliśmy to już na myśli. Po prostu odwiedź naszą próbę przewodnika i pozwól nam wykonać pracę dla Ciebie. Zrelaksuj się na krześle i praktycznie wypróbuj różne modele w dowolnym dostępnym kolorze. Dzięki temu twój proces decyzyjny będzie miał nadzieję, że błyskawica.

Potrzebuję pomocy?

Personal StyleGuide

Rozumiemy, że może to być zniechęcające zadanie znalezienie stylu lub kształtu, który pasuje zarówno do twarzy, jak i wyrażenia. Na szczęście jesteśmy tutaj, aby pomóc. Nasz dostosowany przewodnik po stylu służy jako cyfrowy pomocnik mody gotowy poprowadzić Cię przez nasze morze kolorów i kształtów, dzięki czemu można znaleźć idealną parę, niezależnie od tego, czy jest to okrągłe, klasyczne, czy para funky czytania!

Zaprojektowany w Danii

Staramy się zaoferować szeroką gamę skandynawskich wzorów, czerpiąc inspirację z ponadczasowych klasyków i bardziej odważnych okularów.

Wypróbuj nasze okulary w domu

Wirtualny próba

Wizualizuj swoją przyszłą parę okularów za pomocą naszego wirtualnego lustra i wypróbuj okulary

Kupuj według kształtu

Kwadrat

Adams alt text test 2

Ikonowy

Adams alt text test

Prostokątny

Okrągły

Odpowiedź na twoje pytania dotyczące luksreaderów

  • Które okulary są modne w 2023 roku?

    W 2023 roku okulary są modne. Obejmuje to duże ramki, odważne geometryczne kształty i wzory inspirowane vintage, takie jak dobre, dobre kocieo. Załóż w tym roku oświadczenie ze swoimi okularami. Ponadto widzimy również odrodzenie w klasycznych stylach retro, takich jak okrągłe ramki. Te inspirowane vintage okulary są idealne do dodania odrobiny nostalgii do twojego wyglądu. I zgadnij co? Luksreaders ma je wszystkie!

  • Jaka jest siła w okularach?

    Siła w okularach odnosi się do recepty lub ilości korekty potrzebnej do widzenia osoby. Jest mierzony w diopterach i określany przez lekarza okulisty podczas badania wzrokowego. Różni się w zależności od rodzaju problemu widzenia, takiego jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Na przykład ktoś, kto jest bliski (krótkowzroczność), będzie miał negatywną receptę, co oznacza, że ​​potrzebuje okularów, które poprawią widzenie odległości. Z drugiej strony ktoś, kto jest dalekowzroczny (hiperopia), będzie miał pozytywną receptę, co oznacza, że ​​potrzebuje okularów, które skorygują się do wizji zbliżenia.