Trendy okulary 2023

Uczucie świeżo pokrojonych włosów lub wizyty w kosmetyczce. Prawdopodobnie znasz dobre uczucie świetnego, odnowionego wyglądu! Czy myślałeś o tym, jak kwadratowe okulary, okrągłe metalowe okulary, a może przezroczyste okulary ramy mogą również zmienić Twój wygląd? Być może zastanawiasz się, jaki jest obecny trend okularów? Nie martw się, LuxReaders ma odpowiedź na trend okularów w 2023 roku.

Jakie okulary są w stylu dla 2023 roku?

W tym roku niektóre popularne trendy widziane wcześniej robią swoje przejście. Okrągłe metalowe okulary, szklanki pilotażowe, kultowe okulary i charakterystyczne detale są poszukiwane zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. W LuxReaders można znaleźć wiele popularnych ram w różnych kształtach i solidnych lub wzorzyste kolory. Jeśli odważysz się wypróbować coś nowego, możesz wypróbować teraz jeden z najważniejszych trendów okularów, przezroczyste okulary, aby uzyskać bardziej subtelny wygląd.

Absolutny obowiązek

Przezroczyste okulary

Przezroczyste okulary są szybko pojawiającym się trendem i obowiązkowym w najnowszych trendach okularów. Czarne okulary ramy są popularne od pierwszego pojawienia się i noszone przez słynnych ludzi, takich jak Sarah Hyland, Matthew McConaughey i Jurgen Klopp. Przezroczyste okulary ramy dobrze wyglądają na praktycznie wszystkie kształty twarzy i odcienie skóry zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Proste same w sobie mogą pasować do dowolnego stroju na każdą okazję. Ani zbyt staromodne, ani zbyt krzykliwe w tłumie, możesz bezpiecznie nosić je z biurem, w restauracji lub w domu z przyjaciółmi i rodziną. Nasz Morgan Crystal White jest jedną z popularnych ramek i można je znaleźć w szklankach czytania, niebieskich lekkich okularach i okularach przeciwsłonecznych.

Trendy damskie

Okrągłe okulary retro

Możesz pomyśleć, czy są dla mnie stylowe, okrągłe okulary? Jeśli chcesz, aby inni cię zauważyli, odpowiedź brzmi tak! Trochę retro, bardzo eleganckie i wiele fajnych, okrągłych okularów retro może pasować do różnych stylizacji, od biznesu po przypadkowe.

Wskazówka stylizacji: Okrągłe okulary to gospody, nowoczesne i ponadczasowe. Noś je w połączeniu z sukienkami z kwiatowymi nadrukami, spódnicami maxi lub spodniami. Oczywiście mogą również pasować do wyrafinowanego, prostego i tradycyjnego wyglądu!

Metalowe okulary

Jeśli jesteś minimalistą lub nowy w noszeniu okularów, powinieneś wypróbować nasze metalowe szklanki ramy. Są cienkie, eleganckie i dyskretne. Sprawdź nasz popularny Młynarz Ramy w kolorach takich jak złoto lub stal dla subtelnego wyglądu!

Wskazówka stylizacji: Metalowe ramy pasują do każdego stylu i na każdą okazję. Wybierz ten typ modelu spektaklu przy zakupie pierwszej pary okularów, aby następnym razem być bardziej eksperymentalny.

Kultowe okulary

Kultowe ramki są idealne dla kobiet, które chcą promieniować moc, styl i klasę, jednocześnie pozwalając na ekspresję i osobowość. Niezależnie od twojego stylu, kultowe okulary są doskonałym stylem do wypróbowania w 2023 roku.

Wskazówka stylizacji: Ikoniczne okulary świetnie sięgają wszędzie, ponieważ można je nosić jako stałą część twojego wyglądu. Cole Dark Turtle jest popularnym modelem, który urozmaici każdy strój.

Trendy męskie

Okrągłe okulary

Prawdziwy klasyk dla mężczyzn! Okrągłe okulary to trend widziany z roku na rok dla mężczyzn. Stylowe okrągłe okulary w ciemnych kolorach nadają wyrafinowany, akademicki i męski wygląd.

Wskazówka stylizacji: Piękno okrągłych okularów polega na tym, że możesz je nosić ze wszystkim. Połącz parę Miller Black Z czymś prostym, takim jak dżins i koszulka. Możesz także połączyć je z klasycznym garniturem.

Pilot Goggles

Uzupełnij wygląd górnej pistoletu parą okularów ramy pilotowej! Bez gwarancji, ale poczujesz się jak Tom Cruise podczas noszenia pary Williams. Ramki pilotażowe, zwane także lotnikami, nadają sprytny wygląd z nowoczesnym wykończeniem. Znajdź okulary lotnicze w niebieskim świetle, czytaniu okularów i okularów przeciwsłonecznych.

Wskazówka stylizacji: Aby uzyskać prawdziwy wygląd Toma Cruise, możesz dostać pilotażowe okulary przeciwsłoneczne. Kwadratowe szklanki ramy działają dobrze z swobodnym zużyciem. Rozważ parę z parą chino i koszulą z guzikiem.

Kwadratowe okulary

Nigdy nie możesz się pomylić z ponadczasową sylwetką spektaklową, taką jak plac! Nasz model bestsellera, Adams, to najlepsze kwadratowe okulary, które pasują do wszystkiego, co nosisz! Klasyczny, bez wysiłku kształt, który przetrwa próbę czasu w sposób okularów.

Wskazówka stylizacji: Idealne do każdego kształtu i stylu twarzy, te kształty dodadzą osobowości i definicji Twojego wyglądu. Zobacz naszą kolekcję kwadratowe okulary do czytaniaNiebieskie okulary i okulary przeciwsłoneczne.