Chcemy zmienić sposób
Kup swoje okulary do czytania

Lekkie okulary

Przyjazny dla środowiska

Elastyczne zawiasy

Wybrane materiały

Historia Luksreaderów

My, w Luxreaders, jesteśmy małą, ale dobrze prosperującą duńską firmą z korzeniami w modnym Kopenhadze. Założyliśmy tę firmę z ambicją stworzenia platformy, która zmieniłaby sposób, w jaki kupujemy okulary. Świat, jaki znamy, jest w trakcie boomu technologicznego i musimy nadążyć! To nigdy nie było ważniejsze niż terazprzystosować się Idigitalizuj Sposób, w jaki robimy zakupy i zaczyna się od twoich okularów do czytania!

Nowe podejście do czytania okularów

Nasza firma stara się stworzyć doświadczenie, które jest łatwe i bezproblemowe. Nigdy więcej kolejek, nigdy więcej osiedlania się na tanie okulary bez recepty, które nigdy nie trwają ani nie pasują. Chociaż nasza firma jest online, nadal pielęgnujemy aspekt osobistych zakupów z nami. Nasza polityka bezpłatnych zwrotów eliminuje ryzyko często powiązane z zakupami online, aby nasi klienci mogli zaufać bezpiecznej i łatwej w użyciu platformie zakupu okularów. To dopiero początek rewolucjonizowania sposobu, w jaki kupujemy okulary - inteligentny sposób!

Nasze doświadczenie w branży optycznej ujawniło nam, że rynek jest bardzo napędzany zakupem stacji benzynowych, supermarketów i tym podobnych. Firmy te, w dużej mierze, koncentrują się na niskich cenach, wysokich marginesach i nie są zainteresowane dostosowywaniem, jeśli chodzi o dopasowanie, styl i jakość. Jesteśmy tutaj, aby to zmienić! Nasza pasja do minimalistycznego, skandynawskiego designu jest kluczowym elementem wyrażonym przez nasze dostosowane okulary. Wszystkie nasze szklanki zostały zaprojektowane w Danii, gdzie poburzymy naszą pracę, aby zjednoczyć nowe trendy z tradycyjnymi i klasycznymi wzorami.

High quality

Okulary

Ustawiliśmy pasek wysoko i starannie wybraliśmy nasze materiały, które są powszechnie stosowane w produkcji drogich okularów designerskich. Dlatego uważamy, że świetny styl nie powinien łamać banku. Ponadto opracowaliśmy lekkie soczewki, które sprawiają, że nasi czytelnicy są lekkie i wygodne. Trwałość i komfort naszych okularów jest absolutną koniecznością, ponieważ codzienne korzystanie z ich włączenia i noszenie ich pewnie wymaga wysokiej jakości i eleganckiego wykończenia.

Danish design

Nasze projekty

Nasza pasja do autentycznych okularów jest podstawowym elementem naszego projektu. Wszystkie okulary czytania zostały zaprojektowane w Danii, gdzie intensywnie pracujemy nad zjednoczeniem nowych trendów z tradycyjnymi i klasycznymi wzorami. Celem jest stworzenie ekspresyjnych okularów do czytania, które są czymś więcej niż złem koniecznym.

Nie są „tylko” do czytania okularów. Uważamy, że okulary powinno promieniować Twoim osobistym wyrazem - podobnie jak reszta twojej garderoby.

Cyfrowe i łatwe

Jest dość powszechne, że wielu z nas kupuje naszą pierwszą parę okularów do czytania kilka lat za późno, ponieważ potrzeba ich często pojawia się wcześniej (niż oczekiwano). Istnieje wiele różnych powodów, ale rozumiemy, kiedy jesteś nowy w tej podróży czasami nie wiesz, kiedy i jak zacząć. Dlatego chcielibyśmy korzystać z naszej platformy, aby pomóc Ci wcześnie, jeśli potrzebujesz czytania okularów i które z nich uzyskać.


Aby ci pomóc, opracowaliśmyWirtualny próba, a takżeTest wizji online, abyśmy mogli dokonać kwalifikowanej oceny, których okularów możesz potrzebować i możesz zobaczyć, co ci odpowiada.

Rozumiemy, że kupowanie okularów online musi być wolne od ryzyka. Aby cię uspokoić, oferujemy bezpłatne i łatwe rozwiązanie. Po prostu spakuj okulary do przesyłki, w której je otrzymałeś z zamkniętym poślizgiem powrotnym, a my zwrócimy cię. Bez ryzyka!

Share your experience

Help us to become better

Uwielbiamy otrzymywać informacje zwrotne na temat naszych produktów! Zarówno pozytywny, jak i negatywny. Zapraszamy do wysłania komentarza lub recenzji swoich doświadczeń z naszymi okularami do czytania. W ten sposób możemy stać się jeszcze lepsi w produkcji i dostosowywaniu najlepszych okularów do czytania.