Okulary słoneczne

3 pary za 69 €

Soczewki kategorii 3

Ochrona UV400

Chroń swoje oczy

Czytaj w słońcu

Large selection of sunglasses with and without prescription

Combine Danish design with high UV protection

Po co używać okularów przeciwsłonecznych z siłą?

Czy nie kochasz po prostu dnia spędzonego na czytaniu na tarasie ani w parku podczas wygrzewania się na słońcu? My też! Czy jedna lub więcej warstw okularów, z okularami przeciwsłonecznymi na szklankach czytania, brzmi znajomo? Wiemy o tym, wygląda trochę głupio i jest również niewygodne.

Nie bój się! Istnieje rozwiązanie. Musisz tylko wybrać parę Okulary przeciwsłoneczne z siłą. Okulary przeciwsłoneczne są znane z tego, że są wiodącymi akcesoriami modowymi, które stanowią część twojej ekspresji wizualnej. Przenosimy go na wyższy poziom, dając ci estetyczne ramki w preferowanej sile obiektywu, abyś mógł cieszyć się słońcem, jednocześnie otrzymując korzyści z zwykłych okularów do czytania.

Oprócz funkcji normalnych okularów do czytania w słoneczne dni, okulary przeciwsłoneczne o sile są genialne, aby zabrać ze sobą wszędzie. Okulary przeciwsłoneczne o sile luksusowych są wytwarzane z soczewek spektaklowych w anty-szkielet, dzięki czemu możesz nawet przynieść szklanki na plażę bez żadnych zmartwień.

Dlaczego okulary przeciwsłoneczne są ważne?

... i czym są promienie UV?

UV oznacza ultrafiolet. Jest to rodzaj promieniowania elektromagnetycznego, które jest naturalnie emitowane przez słońce. Światło UV było w porządku obrad częściej niż kiedykolwiek w ostatnich latach, ponieważ stajemy się mądrzejsze w zakresie, w jaki sposób promieniowanie UV działa i wpływa na nas.

Światło UV może powodować poważne uszkodzenie zarówno naszych oczu, jak i skóry. Promienie ultrafioletowe ze słońca mogą prowadzić do uszkodzenia oka i uszkodzenia oczu. Przykładami są zwyrodnienie plamki, zaćma, oparzenia słoneczne rogówki i powieka.

Często pomija się, że promienie UV mogą mieć szkodliwe skutki dla naszego wzroku, uszkadzając powierzchnię rogówki przez zaćmę lub zwyrodnienie plamki. Istnieją jednak sposoby uniknięcia szkód. Nosząc okulary, które mają odpowiednią ochronę UV, a dla europejskich lat przeciwsłonecznych z ochroną UV400 są idealne.

Z przyjemnością oferujemy szeroką gamę okularów przeciwsłonecznych, dostępnych do zakupu online, składającym się z morza kolorów i kształtów w aromatycznych wzorach z czystym wykończeniem.

Customise your package, unique to you.

Mix & Match 3 pairs of glasses for 69 €

incl. free shipping and 100-day returns.

Lekkie okulary

Materiały przyjazne dla środowiska i alergii

Elastyczne zawiasy

Wybrane materiały

Znajdź idealną parę dla siebie!

Które okulary przeciwsłoneczne mi pasują?

Każdy powinien nosić wszelkie okulary przeciwsłoneczne, które lubią! Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie okulary przeciwsłoneczne pasują do twojej twarzy, znajomość kształtu twarzy jest dobrym początkiem. Większość kształtów twarzy zmieści się w jednym z pięciu głównych kształtów twarzy: owalny, kwadratowy, okrągły, serce i trójkąt.

Jeśli już znasz swój kształt twarzy, możesz szybko znaleźć okulary przeciwsłoneczne, które byłyby dla Ciebie idealne. Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek, możesz zanurzyć się w naszym szczegółowym artykule ”Znajdź idealne okulary przeciwsłoneczne"

Twarz w kształcie sercaOkrągłe okulary przeciwsłoneczne Będzie świetne dopasowanie.

Kształt twarzy trójkątaKultowe okulary przeciwsłoneczneMoże być dobrym dopasowaniem.

Okrągły kształt twarzy:Kwadratowe okulary przeciwsłoneczne są idealne dla Ciebie.

Owalny i kwadratowy kształt twarzy: Sprawdź naszeprostokątne okulary przeciwsłoneczne.

Najbardziej idealne na lato

Okulary przeciwsłoneczne z ochroną UV 400

Okulary przeciwsłoneczne przenoszące etykietę UV 400 zapewniają prawie 100% ochrony przed szkodliwymi promieniami ultrafioletowymi. Bardziej technicznie wyjaśnione, blokują długości fali do 400 nanometrów. Obejmuje to również szkodliwe promienie UV-A i UV-B.

Okulary przeciwsłoneczne z wskazaniem kategorii filtrów 3 zapewnia wysokie zmniejszenie olśnienia słonecznego i dobrą ochronę UV. Blokują wszystkie promienie UVA i UVB, a także prawie 100% światła słonecznego.

Okulary przeciwsłoneczne z luksusów są certyfikowane UV 400 i wskazane kategorię 3, co prawdopodobnie jest tym, czego szukasz, gdy szukasz dobrej jakości okularów przeciwsłonecznych.

Zaleca się, aby zawsze sprawdzać etykietę UV 400 i kategorię filtra podczas zakupów okularów przeciwsłonecznych.

Dobrym pomysłem jest również sprawdzenie, czy okulary przeciwsłoneczne mają siłę, w zależności od intencji z zakupem okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne o sile są świetną okazją do przeczytania okularów i okularów przeciwsłonecznych w tym samym czasie, a tym samym móc cieszyć się okularami przeciwsłonecznymi z siłą na słońcu z dobrą książką lub na plaży, gdy lubisz słońce podczas czytania gazety.

Choose the shape that fits you

Are you in doubt? Try on the glasses or let us make our best guess with the Style guide.

Jakie są różne rodzaje soczewek okularów przeciwsłonecznych?

Dostępnych jest wiele rodzajów okularów przeciwsłonecznych i można znaleźć okulary przeciwsłoneczne na prawie w każdej okazji.
Spolaryzowane soczewki, lustrzane soczewki, soczewki przeciwzroczynowe, soczewki gradientu, soczewki fotochromowe, okulary przeciwsłoneczne na receptę to tylko kilka z nich - i wszystkie służą swoim różnym celom. Nasze okulary przeciwsłoneczne mają pojedynczą siłę i są szczególnie idealne na lato, aby cieszyć się książką lub papierową na zewnątrz.

Który kolor soczewki przeciwsłonecznej jest najlepszy?

Kolor soczewek przeciwsłonecznych nie jest powiązany z określoną jakością blokowania UV. Różne kolory luzu mają wpływ na to, jak wyraźne widzisz w różnych środowiskach i warunkach pogodowych. Dla reszty jest to kwestia gustu i osobisty wybór, co nie wpływa na to, jak dobrze soczewki okularowe chronią oczy przed światłem UV. Dlatego ważną rzeczą podczas zakupów okularów przeciwsłonecznych są sprawdzanie ochrony UV. Wszystkie nasze okulary przeciwsłoneczne mają ochronę UV 400 bez wyników.

Czy ciemniejsze soczewki są lepsze?

Krótka odpowiedź to nie. Nie jest cień lub ciemność soczewek okularów przeciwsłonecznych, które wskazują na poziom ochrony oczu. To powłoki. Zamiast szukać okularów przeciwsłonecznych z najciemniejszymi obiektywami, poszukaj okularów przeciwsłonecznych, które zapewniają potrzebną ochronę UV, aby uniknąć potencjalnych problemów z oczu. Ochrona oka UV jest ważnym względem zdrowia. Jeśli kupujesz ciemne okulary przeciwsłoneczne, może to wynikać z osobistych preferencji. Ciemne soczewki mają ukryte oczy, gdy chcesz, a na pewno jest to świetny dodatek do nowej garderoby.

Czy drogie okulary przeciwsłoneczne są lepsze?

Jeśli uważasz, że 400 euro para designerskich okularów przeciwsłonecznych zapewnia najwyższą ochronę UV, możesz być zaskoczony. Droga para okularów przeciwsłonecznych niekoniecznie jest lepsza.
Nie chodzi tylko o cenę, którą powinieneś wziąć pod uwagę, kiedy masz zamiar zdecydować, którą parę okularów przeciwsłonecznych kupisz. Cena nie ma z tym nic wspólnego z IT UV Cechy Ochronne. Prawdą jest, że większość wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych spełnia przepisy, ale niektóre drogie odcienie projektantów nie chronią twoich oczu przed wszystkimi promieniami UV.
Dlatego zawsze powinieneś upewnić się, że okulary przeciwsłoneczne spełniają przynajmniej oczekiwania ochrony UV 400.

Czy z czasem okulary przeciwsłoneczne tracą ochronę?

Soczewki z okularów przeciwsłonecznych nagle nie tracą umiejętności filtrowania UV, ale z czasem stracą ochronę UV, w zależności od tego, jak bardzo je nosisz na słońcu. Dlatego odpowiedź na "Jak często należy wymieniać okulary przeciwsłoneczne?„Naprawdę zależy od tego, jak często nosisz okulary przeciwsłoneczne. Zasadniczo powinieneś wymienić okulary przeciwsłoneczneco dwa do trzech lat. Wspaniale jest skorzystać z naszej 3-parowej oferty, dzięki czemu możesz mieć okulary przeciwsłoneczne przez długi czas, zanim będziesz musiał zdobyć nową parę.