Nadchodzi wiosna, a brzęczenie jest podejściem. Zimny ​​napój na brzegu wody i ciepła letnia bryza. Czy to brzmi dobrze? Oczywiście, ale nie zapomnij o stylowych okularach przeciwsłonecznych, które są niezbędne w miły, słoneczny letni dzień!

Nie tylko chronią twoje oczy i zmniejszają zmarszczki, ale są również częścią twojego stroju! Możesz znaleźć wiele różnych stylów w LuxReaders, więc inspiruj ten przewodnik okularów przeciwsłonecznych Poznaj nasze kolekcje, gdzie znajdziesz idealne odcienie na te długie, słoneczne dni.

Które okulary przeciwsłoneczne są nowoczesne?

Domyślaliśmy się - chcesz parę okularów przeciwsłonecznych, które pasują do twojego stylu, wygodnie i są nowoczesne. Podobnie jak wszystko inne w branży modowej, chodzi o znalezienie pary stylowych okularów, które wyrażają twój styl.

Szukasz pary okularów przeciwsłonecznych o kolorze, czy też jesteś bardziej w parę klasycznych i rozróżnionych okularów przeciwsłonecznych, które powinieneś czytać! Mamy ponadczasowe style okularów przeciwsłonecznych, o których wiemy, że spodoba ci się również w przyszłym roku.

Okulary przeciwsłoneczne z siłą

Okulary przeciwsłoneczne z siłą są spektaklem dwóch w jednym. Każdy, kto ma zamiłowanie do czytania na słońcu, jest rodziną z jedną lub więcej warstwami urządzeń spektaklowych, w których najpierw nosisz okulary czytania i kładisz okulary przeciwsłoneczne na szklankach czytania. Na szczęście łatwo jest pozbyć się kłopotów - wystarczy wybrać parę okularów przeciwsłonecznych ze sznurkiem! Oprócz funkcji normalnych okularów do czytania w słoneczne dni, okulary przeciwsłoneczne o sile są genialne, aby zabrać ze sobą wszystkie miejsce. Nasze okulary przeciwsłoneczne o sile są wykonane z soczewek spektaklowych w anty-scratch, więc możesz zabrać szklanki na plażę bez żadnych zmartwień!

Jakie okulary przeciwsłoneczne pasują do mojej twarzy?

Tak, jak to znowu ...? W zeszłym roku mogłeś mieć okrągłe okulary, a rok później dowiedziałeś się, że prostokątne były dla ciebie lepsze. Nie jesteś jedynym, który zastanawia się, jaki kształt Ci odpowiada. Z naszym szybkim przewodnikiem o znalezieniu kształtu twarzy szybko staniesz się mądrzejszy:

1. Zacznij od odciągnięcia włosów.

2. Połóż twarz na lustrze i spójrz prosto przed siebie.

3. Spójrz na ogólny kształt twarzy i kontury twarzy i linii włosów.

4. Porównaj rysunek, którego kształt jest najbliżej kształtu twarzy.

Gotowy, aby znaleźć idealne okulary przeciwsłoneczne? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na które okulary przeciwsłoneczne wybrać. Kształt i kolor mają wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o wyrażanie swojego stylu.

Okulary przeciwsłoneczne dla owalnych twarzy

Większość ludzi ma owalny kształt twarzy. Charakterystyka to zaokrąglona krawędź włosów, a także obszar szczęki. Jeśli masz owalną twarz, masz szczęście, ponieważ oznacza to, że możesz nosić większość okularów przeciwsłonecznych, niezależnie od kształtu okularów. Poszukaj stylu, który pasuje do szerokości twarzy, bez zbyt małych okularów lub zbyt dużych.

Rama powinna być tak szeroka jak najszerszy punkt twarzy, co sprawi, że będziesz dobrze wyglądać ze wszystkich stron. Poszukaj prostokątnych lub kwadratowych okularów przeciwsłonecznych. Nasz model, Chwytak, będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

Okulary przeciwsłoneczne dla okrągłej twarzy

Jeśli twoja twarz jest prawie tak wysoka, jak szeroka, masz okrągłą twarz. Dzięki okrągłej twarzy idź po okulary przeciwsłoneczne, które zrekompensują twoje miękkie funkcje.

Zalecamy wybrać parę kwadratowych okularów przeciwsłonecznych, a najlepiej trochę szeroko. Sprawi, że twoja twarz będzie wyglądać węższa i stworzy harmonię w rysach twarzy.

Nasze popularne okulary, Clarke, będzie dobry dla twojej twarzy i możesz spojrzeć na nasz wybór kwadratowych okularów.

Okulary przeciwsłoneczne dla kwadratowej twarzy

Jeśli masz bardziej zaznaczony obszar szczęki niż zwykle, twoja twarz jest kwadratowa. Oznaczona twarz będzie wyglądać świetnie z okularami przeciwsłonecznymi, które zmiękczą krawędzie. Niektóre kwadratowe twarze mogą nosić ciężkie ramki, a cienkie ramki mogą być lepsze dla innych. Istnieją różnice w kwadratowych kształtach twarzy, ale ogólnie dobra oferta dla inteligentnych okularów przeciwsłonecznych dla ciebie o kwadratowym kształcie twarzy jest jednym z naszych bestsellerów, Młynarz

Okulary przeciwsłoneczne do twarzy w kształcie serca

Z kształtem twarzy w kształcie serca, który jest bardziej trójkątny, możesz korzystnie wybrać parę okularów przeciwsłonecznych o miękkich kształtach. Stworzy nieco szerszy obszar szczęki, a zatem stworzysz harmonię między wąską szczęką a lekko szerszymi korytarzami policzkowymi i czoło. Jedna para okularów przeciwsłonecznych, na które możesz osiągnąć, to nasz model spektaklu, Kapusta, który ze swoją potężną, ale miękką ramą zmięknie twoje linie twarzy.