Okulary w sposób zrównoważony

Jesteśmy w podróży w kierunku zrównoważonej przyszłości. Staramy się wykonać naszą część, aby zmniejszyć negatywny wpływ na naszą planetę. Centralnym elementem jest komunikowanie się i zapewnienie zaangażowania pracowników.

Zrównoważony rozwój

Bądźmy całkowicie szczerzy; Prowadzenie firmy internetowej, mającą na celu wygodę obsługi klienta, a jednocześnie spełnianie zrównoważonych oczekiwań, jest samą podróżą. Ale to podróż, którą jesteśmy absolutnie gotowi.

W rzeczywistości byliśmy na tym od jakiegoś czasu. Z grupą oddanych pracowników zaangażowanych w uczynienie naszej społeczności Luksreaders będzie bardziej zrównoważonym - z przyjemnością podzielamy się z Tobą. Witamy w zielonym zespole.

Wzmocniona społeczność

Green Team to społeczność ustanowiona z zamiarem wdrażania odpowiedzialnych wyborów i długoterminowych inicjatyw. Wdrażając zrównoważoną inicjatywę każdego miesiąca i dzieląc się nią na naszych platformach, staramy się zwiększyć świadomość na temat tego, jak nasza działalność online może się poprawić.

Celem jest promowanie zrównoważonego rozwoju w firmie z inicjatywami, które mogą obejmować osobiste cele, takie jak jazda na rowerze po pracę i ograniczenie spożycia mięsa, po większe cele w łańcuchu wartości, aby wspierać działania w sprawie wyzwań klimatycznych. ” - Julius, krajowy asystent marketingu w Holandii i lider zielonego zespołu.

Rozwój zrównoważonego rozwoju

Jako firma internetowa jesteśmy w stanie zminimalizować wykorzystanie papieru. Wydaje się oczywiste, że przyjęcie technologii online i staranie się wykorzystać mniej papieru, aby zapobiec wylesianiu.

Nasze wirtualne testy próby i orientacyjne wizji to zaawansowane rozległości technologiczne, które wdrożyliśmy, aby zminimalizować niepotrzebne zwroty, w wyniku czego zmniejszyło ślad środowiska.

Jeśli chodzi o produkcję naszych okularów, zawsze szukamy sposobów na poprawę. Dążąc do tego, aby nasze projekty były jak najbardziej zrównoważone, nasze ramki wykonane z octanu celulozy zawierają materiały odnawialne, które są biodegradowalne. Oznacza to, że nasze okulary octowe łatwiej będą biodować pod koniec ich życia, w wyniku czego jest lepsze dla naszej planety. Ponadto zmniejsza nasze poleganie na zasobach niezrównanych.

Jesteśmy zaangażowani w oferowanie pożądanych ramek poprzez ponadczasowy, funkcjonalny projekt i długotrwałą jakość. Filcowe przypadki, w których przychodzą nasze okulary, są starannie wykonane z odnawialnych i zrównoważonych materiałów.

Od nas do ciebie w ekologicznym opakowaniu

Z dumą stwierdzamy, że wycięliśmy pośredników w naszym łańcuchu wartości, ponieważ jest to zmieniające grę, jeśli chodzi o zmniejszenie ciężarów CO2. Oznacza to, że możemy skrócić trasę z produkcji do konsumenta. Kiedy wysyłamy pakiet, używamy opakowania wykonanych ze 100% materiałów z recyklingu. Dzięki opakowaniu, które pasuje do dokładnej liczby uporządkowanych okularów, zapobiegamy nadmiernemu konsumpcji.

Musimy latać w elementach naszych produktów z całego świata. Naszą przyszłą misją jest dostarczanie naszych przesyłek pociągiem lub statkiem. Kiedy produkty przybywają do naszego magazynu, wchodzą one w możliwie jak najdalszych ilościach, aby zminimalizować emisję CO2.

Małe kroki, wielka zmiana

Wiemy, że zawsze jest miejsce na poprawę. Bycie zrównoważoną marką etyczną w branży optycznej może być trudna do zastosowania. Dzięki naszemu początkowemu ruchowi w kierunku zrównoważonego rozwoju staramy się wykazać prawdziwą opiekę. Mówiąc o naszych produktach, materiałach, praktykach biznesowych i ludziach, z którymi współpracujemy, ciężko pracujemy, aby przejść rozmowę. Uważamy, że świadomość i spójność są kluczem do stworzenia prawdziwego, trwałego wpływu. Chcesz do nas dołączyć? Śledź nas na Instagram I poznaj więcej.

Naszym celem jest podjęcie pozytywnych kroków i postrzegamy to jako ekscytującą podróż, którą chcielibyśmy z tobą podzielić. Rzeczy zmieniają się szybko, co oznacza, że ​​nie zawsze możemy wiedzieć o najnowszym rozwiązaniu problemu w naszej marce lub branży. Jeśli widziałeś lub słyszałeś o czymś, co według ciebie moglibyśmy - lub powinniśmy - chcieć, chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Skontaktuj się z nami hi@luxreaders.com