Najlepsze wskazówki dotyczące makijażu dla noszących okulary

Jak skała makijaż oka ze swoimi okularami

Jeśli jesteś noszącym okulary, znasz walkę o znalezienie idealnego makijażu, który uzupełnia twoje ramki. Chociaż okulary mogą być stylowym akcesorium, mogą również stanowić wyzwanie, jeśli chodzi o stosowanie makijażu. Ale nie martw się-z odrobiną wiedzy i praktyki, możesz śmiało kołysać makijażu swoimi okularami.

Podczas gdy noszenie okularów może czasem wydawać się przeszkodą, jeśli chodzi o makijaż oczu, te wskazówki pokażą, jak pewnie i bezbłędnie włączać szklanki do rutyny makijażu, szczególnie jeśli chodzi o makijaż oczu dla noszących okulary.

Jak zrobić makijaż podczas noszenia okularów?

Jeśli codziennie nosisz okulary, być może zauważyłeś, że niektóre techniki makijażu nie działają tak dobrze z specyfikacjami. Na przykład grube brwi lub odważny eyeliner mogą być zasłonięte przez ramki i utrudnić je. Ale nie pozwól, aby twoje okulary powstrzymywały się od eksperymentowania z makijażem! Oto kilka wskazówek dotyczących makijażu oka z okularami, niezależnie od tego, czy nosisz szklanki czytania, niebieskie okulary, czy szklanki na receptę:

Wskazówka 1: Idź z lżejszym dotykiem

Jeśli chodzi o brwi, używając światła, naturalne odcienie pozwoli szklankom wygodnie usiąść na twarzy bez nadmiaru. Jest to szczególnie ważne, jeśli nosisz okulary do czytania Ponieważ dodatkowa ciężar grubszych brwi może spowodować, że okulary zsuną się po nosie. Aby uzyskać naturalny, wypolerowany wygląd, użyj ołówka lub proszku, aby wypełnić dowolne rzadkie obszary, a następnie przecierać brwi szczotką szpula, aby je połączyć i kształtować.

Wskazówka 2: Mniej jest więcej - rozcieńczyć linie

Dla eyelinera wybierz cienkie, precyzyjne linie zamiast grubych, odważnych. Pomoże to zdefiniować twoje oczy, nie będąc zbyt przytłaczającym lub rozpraszaniem uwagi. Jeśli masz problem z nałożeniem eyelinera za pomocą okularów, spróbuj użyć cienkiej szczotki lub płynnej wkładki z drobną końcówką. Daje to większą kontrolę i pozwoli ci tworzyć precyzyjne linie.

Wskazówka 3: Neutralne odcienie to, co robią sztuczka

Jeśli chodzi o cień do powiek, unikaj ciemnych odcieni, które mogą wtopić się w ramki twoich okularów. Zamiast tego wybierz światło, lśniące odcienie, które złapią światło i zwróci uwagę na twoje oczy. Neutralne odcienie, takie jak beż, taupe i szampan, są zawsze bezpiecznym zakładem, ale nie bój się eksperymentować z popsami koloru, takimi jak różowe złoto lub miękkie pastele. Po prostu dobrze wymieszaj cień do powiek, aby uniknąć ostrych linii lub nierównomości.

Wskazówka 4: Użyj lustra powiększenia

Jeśli nosisz okulary czytania, rozważ użycie lustra powiększenia, aby zastosować makijaż. Pomoże to zobaczyć z bliska i dokładniej zastosować makijaż. Możesz także zainwestować w parę okularów do czytania specjalnie w aplikacji do makijażu, co może być pomocne, jeśli masz problem z widzeniem drobnych szczegółów.

Jeśli szukasz idealnych okularów do czytania, aby uzupełnić swoją rutynę makijażu, masz wiele opcji do wyboru. Luksusowe Adams Black jest najlepszym wyborem, zawierającym kwadratową ramę z lekko przerwaną linią brwi.

Postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, możesz z pewnością kołysać makijaż oczu - nawet podczas noszenia okularów!

Jak mogę nosić okulary bez zepsucia makijażu?

Jednym z największych wyzwań związanych z noszeniem okularów jest zapewnienie, że makijaż pozostaje na miejscu przez cały dzień, szczególnie jeśli chodzi o makijaż dla osób noszących okulary. Poniżej oferujemy kilka wskazówek, aby makijaż wyglądał świeżo i bezbłędnie ...

Użyj podkładu przed zastosowaniem fundamentu

Pomoże to utrzymać makijaż na miejscu i zapobiegnie rozmazaniu lub rozmazaniu okularów. Użyj proszku, aby ustawić makijaż. Pomoże to mu pozostać i powstrzyma przeniesienie na obiektywy.

Ustaw makijaż za pomocą sprayu lub proszku

Pomoże to zablokować makijaż i uniemożliwi mu przeniesienie na okulary. Unikaj używania tłustego lub tłustego produktów, ponieważ mogą one spowodować, że makijaż ześlizgnie się z twarzy na okulary. Zamiast tego wybierz nawilżające produkty wolne od oleju, które nie spowodują żadnego rozmazania.

Zabierz ze sobą okulary, kupując makijaż

Pomoże ci to wybrać odpowiednie odcienie i tekstury, które nie będą zasłonięte twoimi ramami.

To jest dokładnie styl oferowany przez luksreaderów Miller Gold. Te szklanki zaprojektowane w Danii i wykonane z lekkiej stali nierdzewnej, mają jednoczęściowe fronty laserowe, eliminujące nieestetyczne spoiny i połączenia. Metalowy zakres ma elastyczne świątynie, które można wygodnie dostosować, aby wygodnie pasować wokół głowy, a końcówki świątynne są wykonane z silikonu, aby utrzymać szklanki na miejscu.

Jako wiśnia na górze, skromne ramy Millera Gold podkreśli makijaż na zupełnie nowym poziomie.

Jaki rodzaj makijażu wygląda dobrze z okularami?

Chociaż nie ma twardych i szybkich zasad dotyczących tego, jaki rodzaj makijażu wygląda dobrze w okularach, istnieje kilka ogólnych wytycznych, które możesz zastosować, aby ulepszyć swoje funkcje i uzupełnić ramki:

Wybierz odważny kolor warg, aby zrównoważyć ramki okularów. Jasnoczerwona lub fuksia szminka może naprawdę złożyć stwierdzenie i zwrócić uwagę na usta.

Eksperymentuj z różnymi odcieniami i technikami cieni do powiek, aby znaleźć to, co jest dla Ciebie najlepsze, jeśli chodzi o noszenie makijażu oczu z okularami. Niektórzy ludzie uważają, że dymne oczy świetnie wyglądają z szklankami, podczas gdy inne wolą bardziej naturalny, subtelny wygląd.

Nie bój się wypróbować różnych wyglądów makijażu! Z odrobiną eksperymentów i praktyką, przekonasz się, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich okularów, jeśli chodzi o makijaż oczu dla noszących okulary.

Wniosek

W końcu noszenie makijażu oczu w okularach nie musi być uciążliwe. Mając na uwadze te wskazówki, możesz śmiało i bezbłędnie włączać swoje okulary do rutyny makijażu i kołysać dowolny wygląd. Nie pozwól, aby twoje okulary powstrzymywały się od eksperymentowania z makijażem oczu i wypróbowywaniem nowego wyglądu - baw się dobrze i bądź kreatywny!

W LuxReaders z dumą zamieniają twoje obawy o kombinację makijażu i okularów w coś, co naprawdę robi niesamowite rzeczy dla twojego wyglądu. Dzięki szerokiej gamie stylowych i funkcjonalnych okularów do czytania do wyboru, możesz znaleźć idealną parę, aby uzupełnić makijaż i pomóc w wyraźnym zobaczeniu jednocześnie. Więc nie wahaj się - zacznij eksperymentować z makijażem i okularami i zobacz, jak wspaniale możesz wyglądać!