Okulary

Wysoka jakość. Niska cena. Bezpośrednio do Ciebie

Lekkie okulary

Ekologiczne i przyjazne dla alergików

Elastyczne zauszniki

Wysokiej jakości materiały

Zobacz świat w nowym świetle:

Okulary dla luksferów

Wraz z postępem technologicznym stajemy się coraz bardziej zależni od gadżetów, takich jak smartfony, tablety i komputery, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Jednak to ciągłe korzystanie z ekranów doprowadziło do wzrostu problemów ze wzrokiem, w tym zmęczenia oczu, suchości oczu i niewyraźnego widzenia. Badania wykazały, że długotrwałe korzystanie z ekranu może również zaburzać nasze wzorce snu, co prowadzi do dalszych problemów ze wzrokiem. No i proszę!

I nie tylko to, ale niebieskie światło emitowane przez ekrany może zakłócać naturalny cykl snu i czuwania oraz przyczyniać się do krótkowzroczności, czyli stanu, w którym oko nie jest w stanie wyraźnie skupić się na odległych obiektach. Naturalnie prowadzi to do wzrostu zapotrzebowania na okulary z mocniejszymi receptami. Coraz więcej osób sięga po tanie okulary z mocą, aby skorygować problemy ze wzrokiem spowodowane korzystaniem z ekranu. 

Można więc powiedzieć, że w tych czasach nasze oczy nie mają radości...

...Co wtedy? Jak zapobiec cierpieniu naszych oczu i nadal świetnie się bawić pracując, czytając lub oglądając ulubiony serial?

Nie martw się! Luxreaders jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne okulary z mocą online. Nie ma potrzeby panikować: z odpowiednim odcieniem, kształtem i siłą, będziesz wyglądać tak czarująco jak zawsze! A pod koniec dnia nic nie będzie tak dobre jak poczucie komfortu, a nie presja przed książką lub ekranem komputera.

3 pary za 299 zł

Mieszaj i dopasowuj jak chcesze

Okulary do czytania też mogą być zabawą

Z wiekiem okulary do czytania to zło konieczne, które z czasem uczymy się kochać. Ale skąd wiadomo, że nadszedł ten czas? Jednym z najbardziej charakterystycznych znaków jest to, że książki i czasopisma trzymasz dalej od oczu niż zwykle. Oznacza to, że Twoje oczy mają coraz większe problemy ze skupieniem wzroku na bliskich obiektach, co często wskazuje na potrzebę zastosowania soczewek korekcyjnych, aby zachować wyraźne widzenie w codziennych zadaniach.

Jeśli brzmi to znajomo, Luxreaders jest Twoim nowym najlepszym przyjacielem! Nasze okulary z wytrzymałością są we wszystkich stylach, kształtach i kolorach. A jeśli chodzi o wybór odpowiedniej pary, wszystko czego potrzebujesz to nasza funkcja Try-on - wypróbuj nasze okulary online, aby znaleźć najlepsze dopasowanie dla Ciebie.  

Kiedy zaczniesz odkrywać naszą kolekcję, możesz również skorzystać z naszego testu wzroku, aby uzyskać pomysł, jakiej siły potrzebujesz, zanim kupisz okulary z siłą online. Możesz wypróbować test wzroku Luxreaders już teraz i uzyskać przybliżoną siłę soczewek odpowiednią dla Ciebie. Testowanie wytrzymałości to świetny sposób, aby zacząć!

Okulary z niebieskim światłem: Niezbędnik na co dzień

Przede wszystkim jesteśmy wystawieni na działanie naszych ekranów przez ponad 8 godzin dziennie. I do tej pory pewnie słyszeliście, że niebieskie światło jest dla was złe, ale czy wiecie czym dokładnie jest niebieskie światło? I w jaki sposób jest szkodliwe? Cóż, niebieskie światło to rodzaj światła znajdujący się w spektrum światła widzialnego. Jest emitowane przez słońce, a także przez urządzenia elektroniczne, na które prawdopodobnie patrzysz teraz: smartfony, laptopy i światła LED. I choć może mieć pewne zalety, takie jak poprawa nastroju i rytmu serca w niektórych przypadkach, to zwykle zbiera żniwo w postaci wzroku. Na szczęście, z Luxreaders możesz chronić się przed niebieskim światłem dzięki naszym okularom z mocą! 

A co najlepsze, nie tylko filtrują szkodliwe niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne, ale także pozwalają zachować poczucie stylu dzięki eleganckiemu i modnemu wzornictwu. Wyobraź sobie, że możesz pracować lub grać na swoich gadżetach przez kilka godzin bez obawy o zmęczenie oczu, bóle głowy i pogorszenie jakości snu. Zresztą, nie wierz nam na słowo! Przyjrzyj się szybko kolekcji okularów Blue light i wypróbuj nasz przewodnik po stylach. W ciągu mniej niż 2 minut i kilku szczerych odpowiedzi, znajdziesz swoją idealną parę, pasującą do Twojego stylu!

Okulary przeciwsłoneczne to coś więcej niż dodatek

Czy wiesz, że możesz nosić okulary przeciwsłoneczne i nadal mieć soczewki, które Ci odpowiadają? Że możesz zrelaksować się na słońcu i nadal mieć wielką szansę, aby w końcu skończyć ten rozdział w swojej ulubionej książce? Wiemy i jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, że nasze tanie okulary przeciwsłoneczne z wytrzymałością występują w każdej formie, niezależnie od tego, czy są koniecznością, oświadczeniem mody czy niezbędnikiem na plaży. Okulary przeciwsłoneczne z siłą od Luxreaders są wykonane z soczewkami okularowymi w wersji anti-scratch, więc możesz je zabrać gdziekolwiek chcesz bez żadnych obaw.

A jeśli chodzi o wybór odpowiedniego kształtu i koloru, spójrzmy prawdzie w oczy: możesz nosić wszystko, o ile czujesz się komfortowo! Ale, to nie znaczy, że nie wyglądasz lepiej w niektórych kształtach i stylach. Chodzi o to, że kontrast w twoim wyglądzie zwykle robi duży wpływ. Więc jeśli masz twarz w kształcie serca, spójrz na nasze okrągłe okulary z siłą. Jeśli Twoja twarz jest okrągła, to nasze okulary przeciwsłoneczne z kwadratową oprawą będą idealnym wyborem! A jeśli twoja twarz jest bardziej po stronie owalnej i kwadratowej, prostokątne okulary przeciwsłoneczne będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi. 

W przypadku, gdy nadal nie jesteś pewna, o czym mówimy i w jakim kształcie jest Twoja twarz, nie martw się! My już mamy to na uwadze. Po prostu odwiedź nasz przewodnik po przymierzaniu i pozwól nam wykonać pracę za Ciebie. Zrelaksuj się w fotelu i wirtualnie przymierzaj różne modele w każdym dostępnym kolorze. Dzięki temu, miejmy nadzieję, Twój proces decyzyjny będzie szybki jak błyskawica.

Potrzebujesz pomocy?

Osobisty przewodnik po stylu

Rozumiemy, że znalezienie stylu lub kształtu, który pasuje zarówno do Twojej twarzy, jak i do Twojego wyrazu, może być trudnym zadaniem. Na szczęście jesteśmy tutaj, aby pomóc. Nasz dostosowany przewodnik po stylu służy jako cyfrowy pomocnik modowy gotowy poprowadzić Cię przez nasze morze kolorów i kształtów, abyś mógł znaleźć idealną parę, czy to okrągłą, klasyczną, czy też parę zabawnych okularów do czytania! 

Zaprojektowane w Danii

Staramy się oferować szeroką gamę skandynawskich wzorów, czerpiąc inspirację z ponadczasowych klasyków i bardziej odważnych okularów.

WYPRÓBUJ NASZE OKULARY W DOMU

Wirtualna próba

Zwizualizuj swoją przyszłą parę okularów za pomocą naszego wirtualnego lustra i przymierz okulary

Sklep według kształtu

Kwadrat

Ikoniczny

Prostokątny

Okrągła

Odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące okularów Luxreaders

  • Jakie okulary będą modne w 2023 roku?

    W 2023 roku modne są okulary typu statement. Obejmuje to ponadwymiarowe ramki, odważne geometryczne kształty i inspirowane stylem vintage projekty, takie jak stare dobre kocie oko. Dlatego w tym roku postaw na wyrazistość w swoich okularach. Ponadto, obserwujemy również powrót do klasycznych stylów retro, takich jak okrągłe oprawki. Te inspirowane stylem vintage okulary są idealne, aby dodać odrobinę nostalgii do Twojego wyglądu. I zgadnij co? Luxreaders ma je wszystkie!

  • Czym jest siła w okularach?

    Siła w okularach odnosi się do recepty, czyli ilości korekcji potrzebnej do widzenia danej osoby. Jest ona mierzona w dioptriach i określana przez lekarza okulistę podczas badania wzroku. Różni się ona w zależności od rodzaju problemu z widzeniem, takiego jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Na przykład, ktoś, kto jest krótkowzroczny (krótkowzroczność) będzie miał ujemną receptę, co oznacza, że potrzebuje okularów korygujących widzenie do dali. Z drugiej strony, ktoś kto jest dalekowzroczny (nadwzroczność) będzie miał dodatnią receptę, co oznacza, że potrzebuje okularów korygujących widzenie z bliska.