Jak poprawnie zrozumieć swoją receptę - Luxreaders.pl

Jak poprawnie zrozumieć swoją receptę

Jesteś gotowy, aby zamówić pierwszą parę okularów i wreszcie odczuć ulgę w postaci przejrzystego, bezproblemowego widzenia – ale nagle uświadamiasz sobie, że nie masz pojęcia jaką moc zamówić...
Nie martw się! Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Oto prosty i przystępny przewodnik po czasami trudnym do zrozumienia papierze, który otrzymałeś od swojego optyka.
Frederik Thiele: Mężczyzna z okularową misją - Luxreaders.pl

Frederik Thiele: Mężczyzna z okularową misją

Można powiedzieć że został do tego stworzony. Teraz Frederik Thiele zdecydował się na sprzedaż stylowych okularów do czytania prosto do drzwi klienta. Pomysł ten zrodził się w zaskakujący sposób w małym sklepie na lotnisku w Kopenhadze.
Prezbiopia: Dalekowzroczność związana z wiekiem - Luxreaders.pl

Prezbiopia: Dalekowzroczność związana z wiekiem

Jeśli masz wrażenie, że czytanie mniejszego tekstu staje się powoli męczące i wymaga więcej wysiłku niż zwykle, to prawdopodobnie czas by pomóc swoim oczom. Prezbiopia - którą zaczynają doświadczać osoby w wieku 40-50 - jest naturalną kondycją spowodowaną utratą elastyczności w oku. Dowiedź się więcej.
10 mitów na temat okularów i oczu - Luxreaders.pl

10 mitów na temat okularów i oczu

"Noszenie złych okularów uszkodzi oczy", "Jedzenie marchewki poprawi wzrok" i "Czytanie w słabym świetle uszkodzi oczy ". To jedne z najbardziej znanych mitów dotyczących oczu i okularów. Chcesz dowiedzieć się więcej? U nas znajdziesz odpowiedzi.
Poznaj różnicę: Okulary na niebieskie światło i Okulary do komputera - Luxreaders.pl

Poznaj różnicę: Okulary na niebieskie światło i Okulary do komputera

Aby wyjaśnić to w łatwy sposób - "okulary na światło niebieskie" to określenie tyczące się zwykłych okularów do czytania z powłoką. Z drugiej strony "okulary do komputera" odnoszą się do zakresu mocy i sposobu użytkowania okularów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasz artykuł.