Jak zwrócić zamówienie Luxreaders

To proste, szybkie i darmowe.

Szczęśliwi klienci to dla nas priorytet. Ważne jest dla nas by każdy był zadowolony ze swoich okularów, miał czas by je przymierzyć i zdecydować czy dana para ich satysfakcjonuje. Dlatego wydłużyliśmy okres zwrotu do 30 dni i jeśli jednak zdecydujesz się zwrócić produkt jest to kompletnie darmowe i zajmie tylko chwilę.

1. Przygotuj paczkę

Wyjmij z góry opłaconą etykietę zwrotną* którą znajdziesz w opakowaniu, zapakuj produkty** w oryginalnie otrzymane pudełko i naklej etykietę na górę paczki wpisując w prawym dolnym rogu numer zamówienia***.

2. Odeślij paczkę - my za nią płacimy

Udaj się do placówki Poczty Polskiej i wyślij do nas paczkę. Nie martw się o koszta przesyłki: my za nią płacimy. Etykieta zwrotna jest przedpłacona więc nie powinno być wymagane pokrywanie żadnych kosztów związanych ze zwrotem.

3. Otrzymaj zwrot

Tak szybko jak otrzymamy Twój zwrot w naszym magazynie zwrócimy Ci pieniądze w czasie nie dłuższym niż 14 dni. Cały proces zwrotu może potrwać do 30 dni zależnie od czasu w jakim paczka zostanie dostarczona do naszego magazynu.

* Nasza etykieta zwrotna jest Międzynarodowo akceptowaną etykietą zwrotną. Nie ma na niej zamieszczonego kodu kreskowego, ponieważ Luxreaders płaci za przesyłkę kiedy zostanie ona przez nas otrzymana. Dlatego też, nie jesteś zobowiązany do pokrywania jakichkolwiek kosztów związanych z wysyłką.

** Przedmioty dostarczone w oddzielnych paczkach należy zwrócić osobno. Pamiętaj, aby umieścić przedmiot w odpowiednim pudełku, w przeciwnym razie czas na zwrot pieniędzy może się wydłużyć. Pamiętaj również, że zwrot jest darmowy tylko przy użyciu Luxreaders etykiety zwrotnej. 

***Pamiętaj by napisać numer zamówienia na etykiecie zwrotnej w widocznym miejscu.