Chcemy zmienić sposób,
w jaki kupujesz okulary do czytania

Lekkie okulary

Ekologiczny

Elastyczne zauszniki

Wysokiej jakości materiały

Historia Luxreaders

Jesteśmy małą, ale dobrze prosperującą duńską firmą, której korzenie sięgają Kopenhagi. Założyliśmy tę firmę z ambicją stworzenia platformy, która zmieni sposób, w jaki kupujemy okulary. Świat, jaki znamy, znajduje się w środku rozwoju technologicznego! Nigdy nie było ważniejsze niż teraz, aby dostosować i zdigitalizować sposób, w jaki robimy zakupy, a zaczyna się to od okularów do czytania!

Nowe podejście do okularów do czytania

Nasza firma stara się stworzyć doświadczenie, które jest łatwe i bezproblemowe. Koniec z kolejkami, koniec z kupowaniem tanich okularów dostępnych bez recepty, które nigdy nie wytrzymują ani nie pasują. Chociaż nasza firma działa online, nadal cenimy aspekt osobistych zakupów u nas. Nasza polityka bezpłatnych zwrotów eliminuje ryzyko często związane z zakupami online, dzięki czemu nasi klienci mogą zaufać bezpiecznej i łatwej w użyciu platformie do zakupu okularów. To dopiero początek zrewolucjonizowania sposobu, w jaki kupujemy okulary - w mądry sposób!

Nasze doświadczenie w branży optycznej pokazało nam, że rynek jest w dużej mierze napędzany zakupami za pośrednictwem stacji benzynowych, supermarketów i tym podobnych. Firmy te w dużej mierze koncentrują się na niskich cenach, wysokich marżach i nie są zainteresowane dostosowaniem, jeśli chodzi o dopasowanie, styl i jakość. Jesteśmy tutaj, aby to zmienić! Nasza pasja do minimalistycznego, skandynawskiego designu jest kluczowym elementem wyrażanym przez nasze dopasowane okulary. Wszystkie nasze okulary są projektowane w Danii, gdzie dokładamy wszelkich starań, aby łączyć nowe trendy z tradycyjnymi i klasycznymi wzorami.


Ustawiliśmy poprzeczkę wysoko i starannie wybraliśmy materiały, które normalnie są używane przy produkcji okularów drogich projektantów. Ponadto opracowaliśmy lekkie soczewki, dzięki którym okulary do czytania są lekkie i wygodne. Jest to absolutna konieczność, jeśli chodzi o okulary do czytania, ponieważ zwykle zdejmuje się je i zakłada wiele razy dziennie, co stwarza wymagania dotyczące jakości.

Nasze projekty

Luxreaders pochodzi z Dani z siedzibą w Kopenhadze. Nasza pasja do stylowych okularów jest podstawowym elementem naszego projektu. Wszystkie okulary zostały zaprojektowane w Danii, gdzie intensywnie pracujemy nad połączeniem nowych trendów z tradycyjnym i klasycznym wzornictwem. Celem jest stworzenie wyrazistych okularów do czytania, które są czymś więcej niż złem koniecznym.

Chociaż są to „tylko” okulary do czytania, uważamy, że powinny one wyrażać Twój osobisty styl. Podobnie, jak wszystkie inne przedmioty, które masz w swojej szafie.

Łatwo i mobilnie

Często zdarza się, że wielu z nas kupuje pierwszą parę okularów do czytania kilka lat za późno, ponieważ ich potrzeba często pojawia się wcześniej (niż oczekiwano). Jest wiele różnych powodów, ale rozumiemy, że kiedy jesteś nowy, czasami nie wiesz, kiedy i jak zacząć. Dlatego jesteśmy tu, aby pomóc Ci na wczesnym etapie, jeśli potrzebujesz okularów do czytania i które doradzić, które warto kupić.

Aby Ci pomóc, opracowaliśmy wirtualne przymierzanie, a także test wzroku online, abyśmy mogli dokonać fachowej oceny, jakich okularów możesz potrzebować i zobaczyć, które Ci odpowiadają.

Rozumiemy, że kupowanie okularów przez Internet musi być wolne od ryzyka. Aby to ułatwić, oferujemy bezpłatny i łatwy zwrot. Po prostu zapakuj okulary do opakowania, w którym je otrzymałeś, odeślij do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bez ryzyka!

Uwielbiamy otrzymywać opinie na temat naszych produktów. Zarówno pozytywne, jak i negatywne. Zachęcamy do przesyłania komentarzy lub recenzji naszych okularów do czytania, abyśmy mogli stać się jeszcze lepsi w produkcji najlepszych okularów na rynku.